Biyografi

Şule Öztürk İnce Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Şule Öztürk İnce kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şule Öztürk İnce’den söz edeceğiz.

Şule Öztürk İnce Kimdir?

  • Muhabir.

Şule Öztürk İnce, muhabir olarak bilinmektedir. FOX Haber bünyesinde muhabirlik çalışmalarına devam eden Şule Öztürk, Flash TV haber müdürü Süleyman Işık’la evlidir. Şule Öztürk İnce’nin annesi Zeliha Öztürk, 2017 yılında hayatını kaybetmiştir.

Instagram ve Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şule Öztürk İnce, muhabirlik çalışmalarına FOX TV bünyesinde devam etmektedir. Başarılı muhabir Şule Öztürk İnce hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, aslen nereli, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • medyaradar.com, FOX TV ve Flah TV’nin Acı Günü, erişim tarihi: 10 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi