Sağlık

Farmisol Uçuğa İyi Gelir mi?

Sağlık kategorimizde sizlere uçuk ile ilgili iyi gelen ilaçlardan bahsetmiştik. Cildinizin hassaslık derecesine göre değişken ilaçların kullanılması gerekebileceğinden dolayı, uygulayacağınız dezenfektan veya kremin doktor kontrolünde olması son derece önemli olacaktır. Peki Farmisol uçuğa iyi gelir mi?

Farmisol uçuğa iyi gelmez. Üretici firmanın belirttiği bilgilere göre bu dezenfektan ürünleri yaralar üzerinde de kullanabilirsiniz. Ancak uçuk bir virüs türüdür ve bölgeye özel şekilde odaklanacak türden bir uçuk kremi kullanmanız gereklidir. Ayrıca bu türden bir rahatsızlıkta krem kullanmak yerine dezenfektan kullanırsanız, iyileşme gecikeceğinden dolayı durum daha da kötüleşebilir ve yaranız büyüyebilir. Size tavsiyemiz eczacınız veya aile hekiminize danışarak uygun bir krem almanız olacaktır. Maksimum 1 saat harcayarak günlerce gereksiz yöntemle uğraşmanızı engellemiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds