Fatih Çetintaş Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Fatih Çetintaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Fatih Çetintaş’tan söz edeceğiz.

Fatih Çetintaş Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında dünyaya gelen Fatih Çetintaş, ilk oyunculuk deneyimini ise Alev Alev adlı dizide yaşamıştır. Genç oyuncu Fatih Çetintaş, söz konusu dizide Hazar Ergüçlü, Demet Evgar, Cem Bender ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerle beraber rol almış ve Komiser Taner karakterine hayat vermiştir. Öncesinde Keşanlı Ali Destanı ve Şüphe gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Fatih Çetintaş, ayrıca Börü 2039 adlı dizide Batuhan karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Fatih Çetintaş, Salt Talent Ajans bünyesinde sürdürmektedir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2021- Börü 2039 (Batuhan)
  • 2020- Alev Alev (Komiser Taner)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fatih Çetintaş, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Fatih Çetintaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting