İclal Aydıngöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

İclal Aydıngöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi eşi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İclal Aydıngöz’den söz edeceğiz.

İclal Aydıngöz Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

1988 yılında İstanbul Kadıköy’de dünyaya gelen İclal Aydıngöz, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Cihan Ünal, Müge Oruçkaptan, Nermin Tuğuşlu, Bülent Özveren, Rüştü Asyalı gibi önemi isimlerden sunuculuk, diksiyon ve spikerlik dersleri alan alan İclal Aydıngöz, meslek hayatına 2013 yılında sunuculuk ve editörlük yaparak başlamıştır.

2105 senesinde TRT’ye transfer olan başarılı sunucu İclal Aydıngöz, TRT Haber bünyesinde ekonomi programlarını hazırlayıp sunmuş, spiker olarak burada görev yapmıştır. Mesleğine halen TRT’de sunucu ve muhabir olarak devam eden İclal Aydıngöz, 2013 yılında Özkan Aydıngöz ile dünya evine girmiştir.

Başarılı sunucu 1.67 boyunda ve 57 kilodur. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. İclal Aydıngöz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İclal Aydıngöz ile İlgili Aramalar

Google’da İclal Aydıngöz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; iclal aydıngöz aslen nereli, iclal aydıngöz eşi kimdir, iclal aydıngöz kaç yaşında, iclal aydıngöz instagram hesabı, iclal aydıngöz twitter, iclal aydıngöz trt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.