Ekonomi

Fatura Öderken Kayıt Okunamadı Ne Demek?

Bu uyarı Ziraat Bankası ATM ve internet bankacılığı işlemlerinde harç ve KYK ödemeleri yapılırken karşınıza çıkabilecek bir hata türüdür. Yüzlerce kullanıcı kayıt okunamadı hatası sebebiyle forumlara ve şikayet sitelerine konu açmış bulunuyorlar. Anlaşılan bu hatanın çözümü için kendi kendinize ATM başında yapabileceğiniz birşey bulunmuyor. Bunun için vakit kaybetmeden şubeye gitmeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası Kayıt okunamadı hatasını alma sebeplerinizin asıl sebebi ilgili hesabınızda teknik bir sorun olması ya da borcun vadesi gelmediğinden dolayı hesaba işlenmemiş olması olabilir. Her iki durumda da doğrudan şube veznesinde işlem yapmak istediğinizde görevli sistem üzerinden hata aldığınız borcu görüntüleyerek tahsil edebilmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken şey geriye dönük problem olmaması adına dekont çıktısını alıp saklamanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds