Biyografi

Fenerbahçe Muhabiri Hasan Can Aksu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Fenerbahçe muhabiri Hasan Can Aksu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hasan Can Aksu’dan söz edeceğiz.

Hasan Can Aksu Kimdir?

  • Muhabir.

2011 yılında Proje Tabanlı Beceri Yarışması’nda İstanbul ikinciliği elde eden Hasan Can Aksu, transferstaff.com sitesinin de kurucusudur. Aynı zamanda ‘teksaha’ platformunun da kurucusu olan Hasan Can Aksu, sosyal medya üzerinden de Fenerbahçe muhabirliği yapmaktadır. İstanbul’da yaşayan Hasan Can Aksu, Twitter hesabından Fenerbahçe ile ilgili gelişmeleri paylaşmaktadır. Transfer haberleri, oyuncuların son durumları, kadro yapıları hakkında takipçilerine an be an bilgiler vermektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde binden fazla takipçisi bulunan Hasan Can Aksu, Twitter üzerinde 7reporter kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır. Bu platform üzerinde ise 100 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds