Fenerbahçe Muhabiri Sercan Hamzaoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sercan Hamzaoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sercan Hamzaoğlu’ndan söz edeceğiz.

Sercan Hamzaoğlu Kimdir?

  • Yazar, muhabir

Sözcü gazetesi Fenerbahçe muhabiri ve aynı zamanda Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesidir. Fenerbahçe ile ilgili olarak son dakika gelişmelerini, transfer haberlerini, maç öncesi ve sonrası analizleri hem Sözü gazetesindeki köşesinden hem de Twitter ve Instagram hesaplarından paylaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Emin Yalman Kimdir? Hayatı ve Kişiliği

Sosyal Medya Hesapları

Twitter üzerinde 270 binden fazla takipçisi bulunan Sercan Hamzaoğlu’nun Instagram üzerinde de 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden Fenerbahçe ile ilgili gelişmeleri paylaşan Sercan Hamzaoğlu aynı zamanda gündelik hayatı ile ilgili de paylaşımlar yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Sunucusu Onur Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Sercan Hamzaoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Sercan Hamzaoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sercan hamzaoğlu kimdir, sercan hamzaoğlu kimdir nerelidir, sercan hamzaoğlu kaç yaşında, sercan hamzaoğlu sözcü, sercan hamzaoğlu twitter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara