Biyografi

Ferdi Zeyrek Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Manisa’nın CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, 1977 senesinde Manisa’da dünyaya geldi. Meslek hayatına mimarlık alanında adım atan Zeyrek, 2012 senesinde Manisa Mimarlar Odası’nda Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. Dört sene süresince başarıyla görev yaptığı bu pozisyonun ardından üç yıldır Manisa Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı üstlenmiştir.

Ferdi Zeyrek, aynı zamanda Manisaspor Yönetim Kurulu Üyeliği (2012-2014), Mimarlar Odası Manisa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği (2011-2015) ve Mimarlar Odası Manisa Şubesi Başkanlığı (2015-2018) gibi önemli görevlerde bulunmuştur. Yunusemre ve Şehzadeler Belediyeleri’nin İl Estetik Kurullarında aktif bir rol oynamıştır. Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulunan Ferdi Zeyrek hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • hurriyet.com.tr, Ferdi Zeyrek, erişim tarihi: 28 Aralık 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds