Biyografi

Ferudun Niğdelioğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında ve Hangi Takımlı?

Ferudun Niğdelioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Ferudun Niğdelioğlu”ndan söz edeceğiz. 

Ferudun Niğdelioğlu Kimdir?

— Spor yorumcusu

— Muhabir 

Mesleğe ilk olarak Güneş gazetesinde başlayan Ferudun Niğdelioğlu, daha sonra Sabah, Vatan, Hürriyet ve Habertürk gibi başat gazetelerde 30 yıla yakın çalışmış ve kariyerinin önemli bir kısmını Fenerbahçe muhabiri olarak geçirmiştir. 

Kariyerinin önemli bir kısmını Fenerbahçe muhabiri olarak geçiren Ferudun Niğdelioğlu, Fenerbahçe’nin 17 yıldır başkanlığını yaptığı Aziz Yıldırım’ın cezalı gazeteciler listesinde yer alıyordu. Niğdelioğlu, Fenerbahçe ile ilgili yapmış olduğu haberler nedeniyle bizzat Aziz Yıldırım tarafından yasaklılar listesine dahil edilmiş ve Niğdelioğlu’nun stat ve tesislere girişi yasaklanmıştı. Deneyimli gazeteci de verilen bu kararın ardından şartların düzelmemesi nedeniyle mesleğine ara vermek durumunda kalmıştı. 

Ferudun Niğdelioğlu, en sağda

Ferudun Niğdelioğlu Neden Ceza Aldı? 

Usta gazetecinin Aziz Yıldırım tarafından cezalandırılmasının asıl nedeni ise Fenerbahçe’nin efsanevi isimlerinden olan ancak son dönemde hem Aykut Kocaman hem de Aziz Yıldırım ile arası açılan Alex’in menajerine Uruguay’daki bir amatör kulüp üzerinden gönderilen paraların belgesini yayınlamasıydı. Belgelerin Niğdelioğlu tarafından basına servis edilmesinin ardından Aziz Yıldırım, Niğdelioğlu’nu yasaklılar listesine alarak stat ve tesislere girişini yasakladı. 

Ferudun Niğdelioğlu şu anda TRT Spor ekranlarında spor yorumculuğu yapmaktadır. 

Ferudun Niğdelioğlu Hangi Takımlı? 

Kendisi hakkında en çok merak edilen konu başlıklarından biri de hangi takımı tuttuğu oldu. Ferudun Niğdelioğlu, uzun yıllar Fenerbahçe muhabirliği yapmıştır. Kendisi Fenerbahçe taraftarıdır. 

Cesur kişiliği ve mesleğine olan saygısı nedeniyle geniş kitleler tarafından takip edilen Ferudun Niğdelioğlu, Galatasaray taraftarları tarafından sevilmeyen bir isim. TRT Spor’un Galatasaray tesislerine girişinin yasaklanmasında kendisinin önemli bir payı vardır. 

Feridun Niğdelioğlu Hakkında Yapılan Aramalar 

Google üzerinden arama yapan kullanıcılar Ferudun Niğdelioğlu hakkında arama yaparken aynı zamanda şunları da aradı; ferudun niğdelioğlu kimdir nereli, ferudun niğdelioğlu memleketi, ferudun niğdelioğlu nerelidir, ferudun niğdelioğlu yaş, ferudun niğdelioğlu kaç yaşında, ferudun niğdelioğlu hangi takımlı, ferudun niğdelioğlu aslen nereli, ferudun niğdelioğlu nerede doğdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds