Hukuk

Sanalda CP Ne Demek?

Bildiğiniz üzere internet birkaç tabakadan oluşmaktadır. İnternette şu an okuduğunuz yazı gibi bir de bilinmeyen, deepweb kısmı bulunmaktadır. Deepweb ile darkweb arasındaki konu tamamen ayrı bir tartışma konusuyken, sanalda kullanılan bazı kısaltmalar vardır. Bu makalemizde gördüğünüz yerde ihbar etmeniz gereken, cezası çok ağır olan cp ne demek? Sorusuna cevap vereceğiz.

Bir kullanıcı bilerek, isteyerek girmese dahi sanalda cp ile ilgili birşey gördüğünde uzak durması gerekir. Sanalda cp demek, child por.n (çocuk prnosu) kelimesinin kısaltmasıdır. 

Sonuç olarak, meraktan başka sitelere bakmak için de olsa deepweb alemine giriş yapmanızı önermiyoruz. Bu alanda genellikle illegal işler döndüğü için sizin de başınız durduk yere belaya girebilir. Ülkemizin yasaları gereği bu içerikleri üretmek, bu sistemi kullanarak illegal işlere karışmak yasak olduğu gibi videoları seyretmek, buralar da dolaşmak da sizin aleyhinizedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi