Berkay Veli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Dizileri?

Berkay Veli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Berkay Veli’den söz edeceğiz.

Berkay Veli Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Temmuz 1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Berkay Veli, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Beni Bırakma adlı dizide Doktor Emre karakteriyle ünlenen Berkay Veli, halen oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Berkay Veli’nin sevgilisi, eşi ya da bilinen bir ilişkisi yoktur.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Berkay Veli 1.86 m boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berkay Veli, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Berkay Veli hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

Berkay Veli ile İlgili Aramalar

Google’da Berkay Veli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Berkay Veli sevgilisi kimdir? Berkay Veli diziden ayrıldı mı? Berkay Veli aslen nereli? Berkay Veli kac yasinda?, Berkay Veli eşi Berkay Veli oldu mü Beni Bırakma Emrah Akduman Sude Doğar Lara Türkoğlu Berkay veli Instagram Berkay Veli burcu Berkay Veli Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.