Ekonomi

Filika Kart Limiti Ne Kadar?

Müşteriler kartlarına tahsis edilen limiti ister tek kullanımda, isterse 1.000 TL üzeri birden çok harcamada kullanabilirler. Finansman limitli filika kart, müşterilerinin yurtiçi finansman ihtiyaçlarını katılım bankacılığı ilkeleri doğrultusunda oldukça kolay bir şekilde karşılamalarına yardımcı olan bireysel finansman ürünüdür.

Filika kart müşterileri, kartlarının geri ödemelerini minimum 2, maksimum 36 taksit olacak şekilde belirleyebilirler. Müşteriler kendi tercihlerine göre her ayın 10’u ya da 25’i olacak şekilde iki farklı ödeme tarihinden birini seçebilirler. Filika kart tüm ATM işlemlerine, e-ticaret, nakit çekimine ve yurt dışı işlemlerine kapalıdır. Filika kart başvurularında müşterilerin; nüfus cüzdanlarının, sürücü belgelerinin ya da pasaportlarının fotokopilerine, gelir belgelerine ihtiyaçları vardır. Belgelerini derleyen müşteriler ziraat bankası şubelerinden kart için başvuru yapabilirler. Filika kart için tahsis ve kart ücreti alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds