Biyografi

Filiz Eryılmaz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

1982 yılında Aydın’da doğan ve Türk bir akademisyen olan bu kişi, lisans eğitimine Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde başlamış ve 2004 yılında birincilikle tamamlamıştır. Daha sonra 2005 yılında Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmiş ve 2008 yılında mezun olmuştur. 2008 yılında başladığı doktora eğitimini ise 2014 yılında tamamlayarak doktor unvanını almıştır.

Filiz Eryılmaz, Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde İktisat Bölümü, İktisat Politikası ana bilim dalında akademik kariyerine devam etmiştir. Araştırma görevlisi olarak 2006-2016 yılları arasında görev yapmış, 2016-2021 yılları arasında ise Dr. Öğretim Üyesi olarak çalışmıştır. 2021 yılından itibaren ise Doçent unvanıyla görev yapmaktadır. Doktora tezi ”Politik konjonktür teorileri ışığında Türk iktisat politika çıktılarının analizi”dir. Yüksek lisans tezini ise ”Hisse senedi piyasa volatilitesi ve işlem hacmi ile ilişkisi” başlığıyla tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi