Biyografi

Gözde Duru Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gözde Duru Belge kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Duru Belge’den söz edeceğiz.

Gözde Duru Belge Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Mayıs 1987 tarihinde İzmir’in Balçova ilçesinde dünyaya gelen Gözde Duru Belge, lisans eğitimini ise Başkent Üniversitesi Radyo TV Bölümü’nde tamamlamıştır. Ayrıca 2011 yılında aynı üniversite Halkla İlişkiler alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Al Yazmalım ve Deniz Yıldızı dizilerinde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmiştir. Ayrıca Beni Affet dizisinde Hasret rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Gözde Duru Belge, Umutsuz Ev Kadınları dizisinde de görev almıştır. Gözde Duru Belge, son olarak Karakomik Filmler ve Vefk-i Cin gibi sinema filmlerinde oynamıştır. Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde görev alan Gözde Duru Belge, Macit Gümüş’le 2015 yılında dünya evine girmiştir. Çift, 2020 yılında boşanma kararı almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gözde Duru Belge 1.70 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gözde Duru Belge oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Gözde Duru Belge hakkında merak edilen aslen nereli, babası annesi kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gözde Duru Belge ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Duru Belge ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gözde duru belge Instagram Gökçe Belge Gözde Duru oynadığı diziler Gökçe Belge Kimdir Gözde Duru boşandı Karakomik Filmler gözde Duru Gözde Duru eşi Gözde Duru Belge Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.