Sağlık

Flormar Vegan mı?

İtalya’nın en ünlü moda ve sanat markalarından bir tanesi olan Flormar, 1950 yılında kurulmuştur. O günden bu yana kozmetik ve güzellik alanında çalışmalar yapan marka, müşteri kalitesini asla bozmamaya çalışmaktadır. Veganlık konusunda güzellik firmalarının devamlı olarak haberlerinin çıkması sonucu Flormar’ında vegan olup olmadığı sorusunu oluşturmaya başlamıştı. Tozlu Mikrofon olarak yaptığımız çalışmalarla birlikte konuyu detaylandırarak net şekilde cevaplayacağız.

Dünya üzerinde en popüler markalardan bir tanesi olan Flormar, hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde test etmediğini söylemektedir. Bu olay hakkındaki açıklamalarında kesinlikle karşı olduğunu belirten şirket, yaşanabilecek olumsuz olaylar için asla yapmadıklarını ve yapmayacaklarını belirtmişlerdir. Yani kısaca Flormar vegandır.

Flormar yaklaşık 50 senedir Türkiye içerisinde de hizmet vererek kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Aktif olarak satışlarını gerçekleştiren firma, bazı müşterilerinde vegan olup olmadığı sorusunu yarattı. Bu konu hakkında sağlık markalarının inceleme yapması ve firmanın yaptığı açıklamalar neticesinde sizlere bilgiler aktardık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.