Otomobil

Ford Transit Sigorta Kutusu Nerede?

Ford Transit sigorta kutusu nerede olduğu özellikle araçta bulunan elektrik iletimi ile çalışmakta olan yerlerde yaşanan arızadan sonra oldukça önemli olmaktadır. Ford Transitin sigorta kutusu ise arabanın kaputunun altında yer almaktadır. Kaputu açtığınız zaman, akünün yanında sigorta kutusunu bulabilirsiniz.

 

Ford Transit aracın kaputunu açtığınız zaman, karşınızda herhangi bir sigorta kutusu görmüyorsanız, sigortanın bulunma olasılığı olan bir diğer yer ise arabanın şoför koltuğunun bulunmuş olduğu bölümde elektrik prizine benzemekte olan logonun yanına baktığınız zaman sigorta kutusunu bulmanız mümkün olacaktır.  

Yeni Ford Transit Sigorta Kutusu Nerede? 

Yeni Ford Transit sigorta kutusu yeri sürücü koltuğunun alt kısmıdır. Sigorta kutusunun bulunmuş olduğu yer gereği kutu çıkarılabilir bir trim panelin arkasına gizlenmiştir.  

Ford Transit 2021 Sigorta Kutusu Nerede? 

2021 model Ford Transit sigorta girişi nerede? Sorusunu soranların bakması gereken yer, gösterge paneli yanında bulunan yolcu koltuğu tarafındaki eşya gözüdür. 

2020 Ford Focus Sigorta Kutusu Nerede? 

2020 modellerde sigorta kutusu direksiyonun sol alt kısmında yer alan frenin yan tarafında yer almaktadır. Fren pedalının yanında yer alan panel çıkarıldığı taktirde, sigorta kutusu karşınızda yer alır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi