Sağlık

Isana Vegan mı?

Isana, Dünya’da bulunan en büyük güzellik markalarından bir tanesidir. Marka bünyesinde bulundurduğu her ürün için farklı araştırmalar yaparak müşterilerin faydasına sunar. Özel formüllerle üretim yapmak isteyen firmanın müşterileri bazı zamanlarda veganlık konusunu dile getirebiliyor. O yüzden bu yazımızda ‘’Isına Vegan mı?’’ sorusunu detaylı olarak yanıtlayacağız.

Isana, tamamen vegan olan markalardan bir tanesidir. Satış yaptığı ürünlerde işaretlerle bunu açıklayan marka, deney yapmadığını da söyleyerek müşterilerine ürünlerini rahat bir şekilde kullanmalarını istemektedir.Bununla birlikte vegan olması konusunda farklı sertifikaları da olan Isana, Vegan Society sertifikasın da sunarak tam vegan olduğunu piyasaya sunmaktadır.

Isana ve diğer güzellik markalarının her birinde vegan konusu büyük bir önem kapsamaktadır. İçerik olarak önemli olan bu konu bazı kişileri etkileyerek satın alıp almama hususunda da oldukça faydalı olabiliyor. Bununla birlikte son çıkan haberlerin güzellik ve makyaj markalarına yönelik olması gözlerin Isana’ya da çevrilmesine neden oldu. Ancak Isana tamamen vegan bir markadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.