Fulya Aksular Tekelioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Fulya Aksular Tekelioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Fulya Aksular Tekelioğlu’ndan söz edeceğiz.

Fulya Aksular Tekelioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Temmuz 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Fulya Aksular, bu zamana kadar Garanti Çocuk Filmleri Festivali Genel Koordinatörlüğü’nün yanı sıra Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Doğaçlama Dersi Öğretmenliği ve Eminönü Halk Eğitim Tiyatro Bölümü Yöneticiliği gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur. Aksular, ayrıca Kanal 1 ekranlarında yayınlanan Komik Hayvanlar isimli çocuklara yönelik programı hazırlamış ve yine söz konusu bu programda seslendirme görevinde bulunmuştur. Kariyeri boyunca çeşitli dizilerde de görev alan Aksular, aktif olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ceren Demirel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Fulya Aksular ‘ın Oynadığı Dizi ve Filmler:

  • 2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem
  • 2014 – Benim Adım Gültepe – Ayten Küçük Sırlar – Müzik Öğretmeni Kavak Yelleri – Filiz
  • 2007 – OKS Anneleri – Aysel

Boyu ve Kilosu?

  • Deneyimli oyuncu Fulya Aksular 1.67 cm boyundadır ve 58 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Ahmet Kayakesen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Fulya Aksular Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Fulya Aksular hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, eşi kim, annesi babası ve kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Fulya Aksular ile İlgili Aramalar

Google’da Fulya Aksular ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Fulya Aksular aslen nereli, Fulya Aksular kaç yaşında, Fulya Aksular boyu kaç, Fulya Aksular instagram, Fulya Aksular hangi dizilerde oynadı, Fulya Aksular boy kilo, Fulya Aksular kimdir nerelidir.

İlginizi Çekebilir:  Tuan Tunalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce