İlkay Kayku Atalay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İlkay Kayku Atalay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İlkay Kayku Atalay’dan söz edeceğiz.

İlkay Kayku Atalay Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Kasım 1972 tarihinde Kastamonu’da dünyaya gelen İlkay Kayku Atalay, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. 2002 senesinde Ankara Sanat Tiyatrosu sınavına giren Atalay, daha sonra sınavı kazanarak oyunculuk eğitimlerine başlamıştır. 2009 yılında Deniz Yıldızı adlı diziyle oyunculuk kariyerine adım atan İlkay Kayku Atalay, daha sonra ise Behzat Ç. ve Beni Affet adlı dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İlkay Kayku Atalay 1.63 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İlkay Kayku Atalay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası ve kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlkay Kayku Atalay ile İlgili Aramalar

Google’da İlkay Kayku Atalay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: İlkay Kayku eşi İlkay Kayku oynadığı diziler İlkay Kayku Ramo Ramo Neslihan İlkay Kayku çocuğu varmı Burcu Cavrar Leyla Kader İlhan İlkay Kayku Atalay çocuğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.