Furkan Bayraktar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Furkan Bayraktar kimdir, aslen nereli ve ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Furkan Bayraktar’dan söz edeceğiz.

Furkan Bayraktar Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Yazar
  • Aktör
  • Müzisyen

1 Kasım 1999 tarihinde Silivri‘de dünyaya gelen Furkan Bayraktar, aslen Akçaabat ilçesindendir. Ailesiyle birlikte yaşayan ve 3 kardeş olan Furkan Bayraktar, oldukça haylaz bir çocukluk yaşamıştır koyu bir Trabzonspor taraftarı olan ve küçüklüğünde sürekli top peşinde koşarmış

Şu sıralar kitap yazmakla uğraşan Furkan Bayraktar daha önce yazdığı bir yabancı gibi ve düşüyorum tut elimden kitaplarını yazmış ve yazarlık yapmaya devam ediyor.Bir yandan da hem aktörlük hem de sosyal medya da Karadeniz şivesiyle mizahi içerikler çekiyor

Ulaşmış olduğu üne kavuşmadan önce bir fırında çıraklık yapan ve arkadaşıyla birlikte sosyal medyada ki eğlenceli içerikleri takip ederken karar veriyor kendisinin de bu tip içerikler çekmek istediğine ve diğer çırak arkadaşı ile birlikte ilk videosunu çekiyor. İlk videosunun beklentisinin üzerinde bir ilgi görmesinden daha da cesaretleniyor ve bu işe kendini adıyor. Kullanmış olduğu Karadeniz şivesi ile çok sevilen Furkan kısa sürede kitlesini iyice büyütüyor.

İlk başta çevresinden gelen tepkiler her ne kadar hevesini zedelese de pes etmiyor ve başardıktan sonra ilk başta ona tepki gösterenlerin ona nasıl samimi davrandıklarını izliyor.

Yazdığı kitapta çevresinden gelen olumlu tepkiler olduğu kadar olumsuz tepkilerle de karşılaşan ve burada yaşadıklarını paylaşmak istediği için böyle bir kitap yazdığını anlatıyor ve bazen öyle anlar oluyor ki bırakmak istiyordum diye ekliyor. takipçileri ve ona destek olan ailesinden daha da güç alıp içerik üretmeye devam ediyor.

Kitaplar

  • Bir Yabancı Gibi

Filmler

  • Dabbe: Çin Çarpması (2013)
  • Baş Belası (2017)

Sosyal Medya Hesapları

Takipçileriyle etkileşimde olmayı seven Furkan Bayraktar tüm zamanını sosyal medyaya geçiriyor. Bir sosyal medya fenomeni olarak Trabzon‘da yaşamanın süper bir duygu olduğunu fakat hayali an oyunculuğu buradan gerçekleştirmenin de zor olduğunu söylüyor. İçeriklerine yapılan yorumlar da saygıyla karşılayan Furkan Bayraktar sadece çok kötü yorumları sildiğini belirtiyor. İşte karşınızda Furkan Bayraktar’ın en çok sevilen videoları:

Furkan Bayraktar ile İlgili Aramalar

Google’da Furkan Bayraktar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; furkan bayraktar instagram, furkan bayraktar trabzonspor, furkan bayraktar death race, furkan bayraktar kitaplar furkan bayraktar yazar, furkan bayraktar dabbe, furkan bayraktar kitapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.