Gaga Bulut Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Neden Gözaltına Alındı?

Gaga Bulut kimdir? Hakkında ”gay mi?’, eşçinsel mi?’, ”ne iş yapıyor?’, ‘nereli?’, ”kaç kardeş?”, ”ailesi var mı?”, ”kaç yaşında?” gibi sorular sorulan ve son günlerde YouTube üzerinden yayınladığı bir videosunda çocuk istismarına özendirdiği gerekçesiyle tutuklanan Gaga Bulut kimdir? Gerçek adı nedir?

Gaga Bulut, bir YouTube fenomenidir. Gerçek adı ise Bulut Altuğ’dur. Bulut Altuğ, YouTube hesabından paylaştığı videoları ile büyük bir kitle tarafından takip edilmeye başlanmıştır. Öyle ki sadece YouTube’da 180 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Toplamda videoları ise 20 milyondan fazla izlenme almıştır.

Gaga Bulut Neden Gözaltına Alındı? 

Bulut Altuğ, küçük yaştaki çocukları para karşılığında öpüştürdüğü bir videosunun sosyal medya geniş yankı uyandırması sonucu söz konusu videonun ‘genel ahlaka ters düşen hareketler içermesi’ gerekçesiyle gözaltına alındı.

Elde edilen bilgiler çerçevesinde İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından genel ahlaka ters düşen hareketler sergileyen ve çocuk istismarına teşvik eden davranışlar içeren videosu nedeniyle hakkında soruşturma açılan Gaga Bulut, gözaltına alındı.

YouTube fenomeni Gaga Bulut 18 yaşından küçük çocukları para karşılığı öpüştürdü

Bu video ve videoların yayınlandığı hesabın imtiyaz sahibinin Bulut Altuğ’a ait olduğunu tespit eden ekipler, Altuğ’u ikamet ettiği evde gözaltına aldı.

YouTube hesabından paylaştığı bir videoda kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtlayan Gaga Bulut hakkında bilinmesi gerekenler.

Annen ve Babanın Yüzünü Hatırlıyor musun? 

Annem ve babamı hatırlamıyorum. Babamı biraz hatırlıyorum.

Cinsiyetini Seçme Hakkın Olsa Erkek mi Kadın mı Olmayı İsterdin? Ya da Hiç Doğmamayı mı Dilerdin?

Cinsiyetimi seçme şansım olsaydı bu kesinlikle ‘kız’ olurdu. Kız olsaydım çok şey başaracağıma inanıyordum. Bü ülkede kız/kadın olmak çok zor.

Eşcinsel Olmadığın Halde Neden Bu Görünüme Bürünüyorsun?

Eşcinsel değilim. Prim kasmak için böyle bir tarzla videolar çekmenin daha çok dikkat çekeceğini düşündüğümden böyle bir görünüme büründüm.

Kardeşin Var mı?

Evet 12 kardeşiz.

Çocukluk Hayalin Nedir?

Ünlü olmak.

YouTube Kazancın Nedir?

Haftalık 250-500 TL arası kazanıyorum.

Boy&Kilo Nedir?

1.85 cm boy, 85 kiloyum.

Hangi İşte Çalışıyorsun?

Kurumsal bir pastahanede halkla ilişkiler görevlisi olarak çalışıyorum. Zaman zaman personel olmadığından tezgahtarlık da yapıyorum. İşimden memnunum.

Gay misin? Hiç İlişkiye Girdin mi? 

Hayır, gay değilim, hiç ilişkiye girmedim. Erkek arkadaşım da olmadı.

Evcil Hayvan Besliyor musun?

Hayır. Ben varım. (gülüyor)

Tavsiye Ettiğiniz Filmler Nelerdir? 

  • Hachi: Bir Köpeğin Hikayesi (Hachiko: A Dog’s Tale)
  • Erkekler Ağlamaz
  • Dualar Bobby İçin (Prayers For Bobby)
  • Unutulmaz Aşk
  • Benim Dünyam

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.