Gamze Keçeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Gamze Keçeli kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Gamze Keçeli”den söz edeceğiz. 

Gamze Keçeli Kimdir? 

– Manken, model, oyuncu ve sunucu

16 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gamze Keçeli, Marmara Üniversitesi Spor Akademisi’nden mezun oldu. Daha sonra 2003 senesinde Miss Model of Turkey yarışmasına katılan Gamze Keçeli, bu yarışmada birincilik ödülünü kazandı. Bu yarışmadan bir sene sonra 2004 Miss Globe International yarışmasında da 2. oldu. Ardından da 2007 senesinde Çılgın Dersane adlı dizide Eda karakterine hayat verdi ve oyunculuk kariyerine adım attı. 

Bu dizideki rolümden sonra oyunculuk kariyerine devam eden Gamze Keçeli, Sıfır Noktası, Aman Annem Görmesin, Makber, Kızım Nerede, Harem, Düşler ve Umutlar gibi çeşitli projelerde rol almaya devam etti. 

Kariyerine manken, sunucu ve oyuncu olarak devam eden 38 yaşındaki Gamze Karaman Keçeli, 31 Mart 2017 tarihinde Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Keçeli ile dünya evine girmiştir. Yaman isminde oğlu vardır. Kendisi hakkında merak edilen birkaç soruyu sizlerle aşağıdaki gibi paylaşalım: 

Burcu Ne? 

Gamze Karaman Keçeli hakkında merak edilen bir diğer soru ise burcunun ne olduğu. Gamze Karaman Keçeli, terazi burcu. 

Boyu Kaç? 

Hakkında merak edilen bir başka soru ise boyunun kaç olduğudur. Ünlü manken ve sunucunun boyu 1.72cm’dir. 

Instagram Hesabı 

Gamze Keçeli’nin Instagram hesabına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Gamze Keçeli’nin Instagram’da 80 binden fazla takipçisi bulunuyor. 

https://instagram.com/gamzek.keceli?igshid=1w8xjtszjvbhe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.