Biyografi

Gamze Taşcıer Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Gamze Taşcıer kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı milletvekillerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gamze Taşcıer’den söz edeceğiz.

Gamze Taşcıer Kimdir?

  • Milletvekili.

10 Aralık 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Gamze Taşcıer, siyasetçi ve eczacıdır. Lisans eğitiminiAnkara Üniversitesi Eczacılık Fakültesini tamamlayan Gamze Taşcıer, sonrasında Mamak’ta eczacılık yapmıştır. 35., 36. ve 37. Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kurultaylarında Parti Meclisi üyesi seçilen Gamze Taşcıer, aynı zamanda 24 Haziran 2018 Genel Seçiminde Ankara milletvekili seçilmiştir. TBMM KEFEK (Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu) üyesi olarak da görev yapan Gamze Taşcıer, evlidir ve iki çocuğu vardır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Gamze Taşcıer, siyasi çalışmalarına Cumhuriyet Halk Partisi bünyesinde devam etmektedir. Gamze Taşcıer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.wikipedia.org, Gamze Taşcıer, erişim tarihi: 19 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi