Ekonomi

Garanti Bankası Cep Telefonuna Taksit Yapıyor Mu?

Para tüm insanların yaşamında başlı başına önem arz eden olgulardan bir tanesidir. Bu noktada da insanlar kimi zaman almak istedikleri ürünlere nakit paraları o an ki koşullarda yeterli olmadığı için taksit arayışına girerler. Cep telefonları da bunlar arasında ilk sıralarda gelir. Rakamlar son yıllarda oldukça yüksektir. Doğal olarak bu noktada devreye bankalar girer. İşte o bankalardan bir tanesi de Garanti Bankasıdır. Merak edilen soru tam da bu noktada acaba Garanti Bankası cep telefonuna taksit yapıyor mu? diye merak ediyorlar. Hemen bu sorunun yanıtını vermek gerekir ise belli kriterleri taşıyanlar için taksit olanağının mümkün olduğudur.

Garanti Bankası Nasıl Taksit Yapıyor?

Garanti Bankası cep telefonuna taksit yapıyor mu? sorusuna verilebilecek olan yanıt tam olarak şu şekildedir:

  • Alınacak olan cep telefonunun limiti kadar bir kredi kartı var ise ve o kart kullanılarak cep telefonu alınıyor ise 3 ay ile 12 ay arasında taksitlendirme mümkün olmaktadır
  • Bir diğer taksit yapılması biçimi ise online olarak alışveriş kredisi kullanılmasıdır. Bu durumda da cep telefonu alıcılarına 3 ay ile 12 arasında kredi kullandırılır. 
  • Bu ikisi dışında bir yöntem mevcut değildir.

Diğer Bilinmesi Gereken Hususlar Hakkında

Garanti bankası cep telefonuna taksit yapıyor mu? sorusuna verilebilecek olan yanıt ana hattı ile böyledir. Burada cep telefonu limiti ise özel bir üst limit yoktur. Bankanın kendi üst değerleri vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.