Ekonomi

Özel Dişçiler Taksit Yapıyor mu?

Özel Dişçiler Taksit Yapıyor mu?  Güzel bir gülüş ve sağlıklı yemek yiyebilmek için dişçiye uğramamız çok önemlidir. Diş dolgu, çekim, kaplama ve her türlü diş tedavisinde yapılan tedavi fiyatlarında işinizi kolaylaştıracak olan birkaç şeyden biri de ödeme kolaylığıdır. Artık kara kara düşünmenize gerek yok Günümüzde kredi kartları ile ödeme yapmak artık her klinikte geçerlidir. Diş Hekiminiz size yapacağı tedavinin fiyatlarını söyledikten sonrasında diş hekiminizle nasıl ödeyebileceğimiz ile ilgili konuşmalısınız.

Günümüzde diş tedavileri içinde en yüksek olan maliyetler implant ve estetik diş tedavileri yapıldığında ortaya çıkar. Özel Dişçiler Taksit Yapıyor mu?  Evet kredi kartına taksit ile bu gerçekleşiyor.

Özel Dişçilerin Taksit İmkânları

Öncelikli olarak birden fazla dişte tedavi yapılacak ise u elbette ki ücretlerin de yüksek olmasına neden olur. Tek bir diş yapımının getireceği fiyatıyla birden fazla dişin tedavi fiyatı elbette ki çok farklıdır. Kredi kartına taksit seçenekleri ile bu olanaktan faydalanmak isterseniz tedavinize başlanan ilk seansta kredi kartınıza taksitlendirme yapılır. Özel Dişçiler Taksit Yapıyor mu? Sorusunun cevabını bu şekilde vermiş oluyoruz.

Günümüzde diş muayenelerinin ücretleri kredi kartıyla ödenebilecek. Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğine göre, serbest meslek olarak işini yapan diş hekimlerine, iş yerlerinde kredi kartı okuyucuları yani  (POS) cihazı bulundurmaları şartı ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde bu cihazları kullanmaları zorunluluğu getirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.