Ekonomi

Garanti Bankası Değerlendirme Devam Ediyor Ne Demek?

Garanti Bankası müşterilerine objektif olarak hizmet sunan ve her daim yaşadığı sorunlara yardımcı olan bir bankadır. Bankanın müşterileri bazı durumlarda özellikle yaptığını başvurular sonucu ‘’Değerlendirme Devam Ediyor’’ ifadesiyle karşılaşabiliyor. İfadenin size yansıtılmasının en büyük nedeni işlemlerinizin beklemede, onay süreci içerisinde olmasından kaynaklanmaktadır.

Onay sürecinde uzun bir süre geçtiyse ve sonuçlanması hakkında bilgi almak istiyorsanız Garanti bankası müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Değerlendirme devam ediyor şeklindeki ifadenin herhangi bir tedirginlik ve kuşku uyandırmasına gerek yoktur. Banka sadece yapılan işlemin onay sürecinde olduğundan söz ederek beklemenizi ister.

Garanti bankasının sunduğu hizmetlerde ‘’Değerlendirme Devam Ediyor’’ kavramıyla en çok karşılaşılan yer kredi değerlendirmesidir. Kredi değerlendirmesi sistemi, diğer yerlere göre daha hızlı çalışır ve çabuk sonuçlanması sağlanmaktadır. Bazı bankalar kredi sonucunu anında sonuçlansa bile bu süreç 2 güne kadar sürebiliyor. O yüzden Garanti Bankası içinde kredi başvurusu yaptıysanız ve dönüş bekliyorsanız kısa bir süre içerisinde yanıt alacaksınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.