Ekonomi

Garanti Bankası Dengeleyici Emir Ne Demek?

Garanti bankası, bünyesinde bulundurduğu her hizmeti müşterilerinin faydasına kolay bir şekilde sunmaya çalışmaktadır. İçerisinde yer alan onlarca hizmet 7/24 aktif olarak her daim kullanılmaya açıktır. Bunlardan bir tanesi olan ‘’Dengeleyici Emirler’’ finansal konuları yakından takip edenler için oldukça net bir kavramdır.

Garanti Bankası dengeleyici emir kavramı, sadece tek fiyat yöntemi uygulamaya koyulduğunda devreye alınmaktadır. Açılış ve kapanış saatleri konusunda yalnızca tek fiyat uygulanan yerlerde bu işlem anlık şekilde girer. Dengeleyici emirler, genellikle eşleşme fiyatı ile karşı karşıya kalındığında veya eşleşme bittiği zaman karşılığını verir. Böylelikle pratik bir işlem gerçekleşerek müşterilere de zorluk yaratılmamaktadır.

Dengeleyici emirler, Garanti bankası üzerinde en fazla kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Sistemin içerisinde yer alan bölgelerden işlemlerinizi kolaylıkla halledebilir ve tamamlayabilirsiniz. Emirlilik geçerli süresi konusunda dört farklı dala sahip olan dengeleyici emirler Günlük, KİE, İKG ve Geçici olarak ayrılmaktadır. Bunların her birinde bambaşka işlemler yapılarak müşterilerin faydasına hangisi uygunsa oraya doğru adımlar atılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds