Gazi Şeker Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Gazi Şeker kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gazi Şeker’den söz edeceğiz.

Gazi Şeker Kimdir?

  • Oyuncu.

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gazi Şeker, lisans eğitimini ise Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2007 senesinde Dicle adlı dizide ilk oyunculuk deneyimine adım atan Gazi Şeker, aynı zamanda Yaban Gülü
Unutulmaz ve Veda gibi çeşitli projelerde de rol almıştır. Adım Adım adlı filmde ilk beyaz perde deneyimini başlayan Gazi Şeker, 2018 senesinde Azraille Dans adlı filmde de görev yapmıştır. Başarılı oyuncu Gazi Şeker, Hakan Muhafız adlı yapımda da rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Alara Kardak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gazi Şeker 1.80 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gazi Şeker, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gazi Şeker hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Melike Balçık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Gazi Şeker ile İlgili Aramalar

Google’da Gazi Şeker ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gazi şeker boyu kaç, gazi şeker oynadığı diziler, gazi şeker instagram hesabı, gazi şeker kimdir nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara