Gece Işık Demirel Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Gece Işık Demirel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gece Işık Demirel’den söz edeceğiz.

Gece Işık Demirel Kimdir?

  • Oyuncu.

2015 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gece Işık Demirel, ilkokul eğitimine devam etmektedir. 2020 yılında ekranlara gelen Çocukluk adlı dizide ilk kez kameralar karşısına geçen Gece Işık Demirel, sonrasında ise Kırmızı Oda adlı dizide rol almıştır. Minik oyuncu Gece Işık Demirel, daha sonrasında ise Canım Annem dizisinde Zeynep karakterine hayat vermiştir. Oyunculuk faaliyetlerine Green Menajerlik bünyesinde devam eden Gece Işık Demirel, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

  • Canım Annem (Zeynep, TV Dizisi 2022)
  • Kırmızı Oda (TV Dizisi 2021)
  • Çocukluk (TV Dizisi 2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gece Işık Demirel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gece Işık Demirel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle