Gisella Ural Kimdir? Yaşı? Boyu? Annesi Babası Kimdir?

Gisella Ural kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gisella Ural’dan söz edeceğiz.

Gisella Ural Kimdir?

  • Tanınmış kişi.

Ünlü oyuncu Hakan Ural’ın kızı olan Gisella Ural, Hakan Ural’ın 2005 yılında Ezgi Can ile evlenmiş ve bu evliliğinden Gisella adından bir kızları dünyaya gelmiştir. Hakan Ural, 1988 yılında ünlü şarkıcı Sibel Can ile dünya evine girmiş ve bu evliliğinden 27 Ocak 1992 tarihinde Engincan ve 22 Ağustos 1994 tarihinde Melisa adında iki çocuğu bulunmaktadır. Öte yandan Sibel Can’ın Sulhi Aksüt ile evliliğinden ise Emir adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Gisella Ural, Ezgi Can ve Hakan Ural çiftinin kızıdır. Gisella Ural’ın babası Hakan Ural’ın Sibel Can ile evliliğinden Engincan ve Melisa adında iki kardeşi vardır. Ayrıca Sibel Can’ın Emir adlı bir oğlu da vardır. Gisella Ural’ın kardeşleri aşağıdaki fotoğrafta toplanmıştır.

Gisella Ural ile İlgili Aramalar

Google’da Gisella Ural ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hakan Ural’ın kaç çocuğu vardır? Gisela Ural kaç yaşında? Hakan Ural’ın yeni eşi kimdir? Ural’ın karısı kim?, Gisella Ural Ezgi Can Ural Hakan Ural Gisella Ural Gisella Ural kaç yaşında Engincan Ural Gisella Ural annesi Melisa Ural Hakan Ural Ezgi Can Ural Hakan Ural eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting