Biyografi

Eslem Akar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu? Oynadığı Diziler

Eslem Akar kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı popüler dizilerde oynayan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eslem Akar’dan söz edeceğiz.

Eslem Akar Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Mart 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Şişli’de Terakki Vakfı Okulları’nda tamamlayan Eslem Akar, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde sürdürmektedir. Güzel oyuncu Eslem Akar, 3 Mota Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde 4 sene süresince grup dersleri almıştır.

2011 ile 2013 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sen de Gitme isimli dizi ile oyunculuk kariyerine adım atan Eslem Akar, asıl çıkışını FOX TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinde yapmıştır. Akar, bu dizide 18 yaşındaki lise öğrencisi Ecem Demir karakterini canlandırmıştır.

2018 yılında 4N1K dizisinin kadrosuna dahil olan Eslem Akar, bu dizide ise Ece karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Akar, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek adlı dizinin kadrosunda yer almıştır.

Instagram üzerinde de sık sık paylaşımlar yapan Eslem Akar’ın bu platform üzerinde 320 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncu Eslem Akar’ın adına açılmış pek çok hayran sayfası da bulunmaktadır.

Eslem Akar ile İlgili Aramalar

Google’da Eslem Akar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eslem_ Akar Instagram Eslem Akar evli mı Eslem Akar yaş Eslem Akar sevgilisi Eslem Akar boyu Eslem Akar kimdir Eslem Akar Dizileri Sen de Gitme eslem akar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds