Biyografi

Gizem Ergün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Gizem Ergün kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı oyuncuların biyografilerini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gizem Ergün’den söz edeceğiz.

Gizem Ergün Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Aralık 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Ergün, lise eğitimini tamamlamış ardından da lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Güzel oyuncu Gizem Ergün, ilk oyunculuk deneyimini ise Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Narin karakterine hayat vermiştir. Ergün, son olarak 2020 yılında Çukur dizisine dahil olmuştur.

Boyu ve Kilosu?

Son olarak 2020 tarihinde Çukur dizisine dahil olan Gizem Ergün, başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir. Gizem Ergün 1.63 boyunda ve 50 kilodur. Güzel oyuncu aynı zamanda yay burcudur.

28 yaşındaki güzel oyuncunun doğum tarihi 19 Aralık’tır. Yaşamını İstanbul’da sürdüren güzel oyuncu Gizem Ergün, Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Gizem Ergün hakkında merak edilen aslen nereli, sevgilisi var mı, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gizem Ergün ile İlgili Aramalar

Google’da Gizem Ergün ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gizem Ergün aslen nereli, Gizem Ergün kaç yaşında, Gizem Ergün doğum tarihi, Gizem Ergün instagram, Gizem Ergün sevgilisi var mı, Gizem Ergün dizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi