Rukan Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Rukan Demir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Rukan Demir’den söz edeceğiz.

Rukan Demir Kimdir?

  • Oyuncu.

Haziran 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Rukan Demir, lise eğitimini Beşiktaş Bingül Erdem Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimine Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde başlamış ve bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra kısa bir süre Amerika’da New York Lee Strasberg Tiyatro ve Film Enstitüsü’nde oyunculuk ve sahne sanatları üzerine eğitim almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sedat Peker'i Tehdit Eden Güniz Akkuş Kimdir?

Güzel oyuncu Rukan Demir, 2014 senesinden itibaren pek çok dizi, film ve reklamda rol almıştır. TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Dünya Tarihinin Dönüm Noktaları adlı belgeselde Laura rolünde oynayan Rukan Demir, ardından da bir mücevher firmasının reklamında rol almış ve büyük beğeni toplamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kurtlar Vadisi’nin İplikçi Nedim’i İsmail İncekara Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Rukan Demir, son olarak 2020’de ekranlarda yayınlanmaya başlayan ”İyi Aile Babası” adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Demir, söz konusu bu dizide ”Çilem” karakterine hayat vermiştir. Dizide Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal ve Salih Kalyon gibi önemli isimlerle çalışan Rukan Demir, başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Yaşamını İstanbul’da sürdüren Rukan Demir 1994 doğumludur. Rukan Demir ayrıca Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Rukan Demir hakkında merak edilen aslen nereli, sevgilisi var mı, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Erhan Alpay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Rukan Demir ile İlgili Aramalar

Google’da Rukan Demir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; rukan demir aslen nereli, rukan demir kaç yaşında, rukan demir boyu kaç, rukan demir nereli, rukan demir kimdir nerelidir, rukan demir instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara