Biyografi

Gizem Soysaldı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gizem Soysaldı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gizem Soysaldı’dan söz edeceğiz.

Gizem Soysaldı Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Şubat 1984 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Gizem Soysaldı, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra 2009 senesinde Şahika Tekand Studio’da oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. 2007 senesinde Halit Ergenç ile evlenen Gizem Soysaldı, 16 ay evli kalmış, ardından boşanmıştır. Başarılı oyuncu Gizem Soysaldı, 2012 senesinde Hüseyin Karabey ile dünya evine giren Gizem Soysaldı’nın bu evliliğinden Taylan adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Henüz küçük yaşlardan itibaren bale, folklor ve sunuculuk üzerine eğitimler almış ve dizi oyunculuğuna adım atmıştır. 2012 senesinde İstanbul Ben Geliyorum adlı filmde görev alan Gizem Soysaldı, 2013 senesinde ise Bizim Okul adlı dizide Lady Dilara karakterine can vermiştir. Sonrasında 2013 senesinde Birol Güven’in yönetmenliğindeki Seksenler adlı dizide Ceyda karakterine hayat vermiştir. Ardından Arka Sokaklar adlı dizide görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gizem Soysaldı 1.64 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gizem Soysaldı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gizem Soysaldı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gizem Soysaldı ile İlgili Aramalar

Google’da Gizem Soysaldı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hüseyin Karabey Bergüzar Korel Gizem Soysaldı Bergüzar Korel Gizem Soysaldı Hüseyin Karabey Halit Ergenç Gizem soysaldı ekşi Gizem Soysaldı Seksenler Gizem Soysaldı Arka Sokaklar, gizem soysaldı boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.