Tiktok Fenomeni Queen Bashi Kimdir? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne? Nerelidir?

Tiktok fenomeni Queen Bashi kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Queen Bashi’den söz edeceğiz.

Queen Bashi Kimdir?

  • Tiktok fenomeni

Özellikle şivesi ve yabancı dilde çektiği ve konuştuğu bazı videoları ile kısa sürede büyük bir üne kavuşan Queen Bashi, aynı zamanda samimi ve doğal davranışları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Sosyal medya fenomeni Queen Bashi hakkında merak edilenleri sizlerle başlıklar halinde paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Kendi kullanıcı ismini taşıdığı YouTube kanalında bir soru-cevap etkinliği düzenleyen Queen Bashi, yaşı hakkında gelen soruya net bir cevap vermemiş ve 30’dan fazla yanıtını vermiştir. Yani kendisi şu anda 31-32 yaşlarında olabilir.

Nereli?

Tiktok’un önde gelen isimlerinden biri olan Queen Bashi ile ilgili olarak merak edilen bir diğer önemli soru aslen nereli olduğudur. Sosyal medya fenomeninin anne babası İran göçmenidir, aslen Çorumlu olan Queen Bashi, Türkiye’de ise Antalya’da yaşamaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

Asıl çıkışını sağladığı Tiktok’ta 160 binden fazla takipçisi ve 6 milyondan fazla beğenisi bulunan Queen Bashi’nin Instagram üzerinde de 80 binden fazla takipçisi vardır. YouTube’da 3 binden fazla abonesi bulunan Queen Bashi’nin izlenme sayısı ise 100 bine yakındır.

Gerçek Adı Ne?

Yurt dışında Başak diyemedikleri için kullanıcı isminin ”Bashi” olduğunu dile getiren sosyal medya fenomeninin soyadının dne olduğu bilgisi net değildir.

Kendisi ile İlgili Diğer Merak Edilenler

Almanca, İngilizce ve Türkçe bilen sosyal medya fenomeni Başak’ın hayali, bir haber bülteni kurmak ve istediğini konuşmak. Öte yandan Almanya’da tasarım okuyan Queen Başak, ardından iş için Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmiştir. Takipçilerinden gelen bir soru üzerine kolyesinin (Zülfikar kılıcı) anlamını açıklamış ve Alevi olduğunu belirtmiştir. Aynı zamanda ülkeye de dönmek istediğini, memleketini sevdiğini dile getiriyor.

Quuen Bashi ile İlgili Aramalar

oogle’da Queen Bashi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; queen bashi kimdir nerelidir, queen bashi aslen nereli, queen bashi kaç yaşında, queen bashi tiktok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.