Gökhan Horzum Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Gökhan Horzum kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gökhan Horzum’dan söz edeceğiz.

Gökhan Horzum Kimdir?

  • Senarist, yazar ve yönetmen.
İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Filiz Tunç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

1975 yılında Karaman’da dünyaya gelen Gökhan Horzum, İzmir Tevfik Fikret Lisesi’nden, 1993 senesinde mezun olmuş; lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra ”İkinci Bahar” adlı dizinin yazar ekibinde stajyer olarak görev almaya başlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli projelerin senaristliğini üstlenen Gökhan Horzum, Çukur dizisinin de senaristidir. Gökhan Horzum, aynı zamanda Kavak Yelleri, Bir İstanbul Masalı, Güneşi Beklerken, Yeter Anne ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerin de senaristliğini yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Duygu Özlen Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Gökhan Horzum ile İlgili Aramalar

Google’da Gökhan Horzum ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gökhan Horzum dizileri Gökhan Horzum Vikipedi Gökhan Horzum Kitap Gökhan Horzum kimdir Gökhan Horzum babası Gökhan horzum ekşi Damla Serim Gökhan Horzum Alevi mi

İlginizi Çekebilir:  Esra Erdoğan Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Üniversiteden Mezun Oldu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara