TRT Spor Sunucusu Erman Gönülşen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Erman Gönülşen kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Erman Gönülşen’den söz edeceğiz.

Erman Gönülşen Kimdir?

  • Muhabir, spiker.
  • TRT Spor Muhabiri

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde eğitimine devam ederken Doğan Haber Ajansı’nda Mayıs 2009 ile Kasım 2009 tarihleri arasında spor muhabiri olarak görev yapan Erman Gönülşen, daha sonra Haziran 2010’dan Eylül 2010’a kadar NTV’de muhabir olarak görev yapmıştır.

Haziran 2010’dan Eylül 2011’e kadar DigiTürk bünyesinde muhabir olarak görev yapan Erman Gönülşen, daha sonra TRT’de Eylül 2011’den Haziran 2012’ye kadar yine muhabir olarak çalışmıştır. Ekim 2012 itibariyle tekrar DigiTurk’e transfer olan Erman Gönülşen, burada Haziran 2018’e kadar çalışmalarına devam etmiştir. Son olarak ise Temmuz 2018’den itibaren TRT’de muhabir ve sunucu olarak görev yapmaya devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ayfer Tokatlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Eğitim Hayatı

2007 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü’ne başlayan Erman Gönülşen, 2012 yılında bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Daha sonra 2018 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi, Medya ve İletişim Sistemleri alanında yüksek lisansını tamamlamıştır.

Uzun süre muhabirlik yapan ve son yıllarda sunuculuk görevinde bulunan Erman Gönülşen’in bildiği diller arasında İngilizce ve İspanyolca da yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Melissa Özge Yıldırımer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

kendisi hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. TRT Spor muhabir ve sunucusu Erman Gönülşen, 12 Mart 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 31 yaşındadır.

Hangi Takımlı?

Kendisi uzun yıllar Galatasaray muhabirliği yapmıştır ancak kendisinin hangi takımlı olduğu net olarak belli değildir. Sadece kendisinin Galatasaraylı olduğunu tahmin ediyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Gizem Kala Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Erman Gönülşen ile İlgili Aramalar

Google’da Emre Gönülşen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; erman gönülşen kimdir, erman gönülşen kimdir nerelidir, erman gönülşen hangi takımlı, erman gönülşen biyografi, erman gönülşen trt spor kimdir, erman gönülşen trt spor hangi takımlı, erman gönülşen aslen nereli, erman gönülşen kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara