Biyografi

Berkay Özgür Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berkay Özgür kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berkay Özgür’den söz edeceğiz.

Berkay Özgür Kimdir?

  • Oyuncu.

Berkay Özgür, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Berkay Özgür, ilk oyunculuk deneyimini Kanal 7’deki Emanet adlı dizide ”Barış” karakterine hayat vererek yaşamıştır. Berkay Özgür, sonrasında Baş Belası, Andropoz ve Sadakatsiz gibi projelerde de rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berkay Özgür, oyunculuk çalışmalarına Hande Aytar Ajans bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Berkay Özgür hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Berkay Özgür, erişim tarihi: 22 Haziran 2022
  • handeaytar.com, Berkay Özgür, erişim tarihi: 22 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds