Gonca Sarıyıldız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gonca Sarıyıldız kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gonca Sarıyıldız’dan söz edeceğiz.

Gonca Sarıyıldız Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Ağustos 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Gonca Sarıyıldız, lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Gonca Sarıyıldız, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde oynamıştır. Başarılı oyuncu Gonca Sarıyıldız, özellikle Diğer Yarım adlı dizide oynadığı Esma karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı oyuncu ayrıca Verda ve Seviyor Seviyor gibi dizilerde görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gonca Sarıyıldız 1.72 m boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gonca Sarıyıldız, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gonca Sarıyıldız hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gonca Sarıyıldız ile İlgili Aramalar

Google’da Gonca Sarıyıldız ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gonca Sarıyıldızın ikizi var mı? Gonca Sarıyıldızın burnu estetik mi? Gonca Sarıyıldız kaç kilo? Gonca Sarıyıldız kaç yaşında?, Gonca Sarıyıldız Diğer Yarım Zeynep Çamcı Gökhan Alkan Gonca Sarıyıldız estetiksiz Gonca Sarıyıldız ikizi Gonca Sarıyıldız Instagram Yiğit Kirazcı Gamze Dar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.