Ecem Nur Özkaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ecem Nur Özkaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ecem Nur Özkaya’dan söz edeceğiz.

Ecem Nur Özkaya Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Hazal Pelin Gençalioğlu (Aydın) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

25 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ecem Nur Özkaya, lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Can Kırıkları adlı dizilerde rol almıştır. Sonrasında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizide rol almıştır. Ecem Özkaya Üstündağ’ın eşi Mustafa Üstündağ’dır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Asuman Genç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.74 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ecem Özkaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ecem Özkaya ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Gezmek Olsun Sunucusu Yıldız Yakar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Google’da Ecem Özkaya ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ecem Özkaya-Mustafa Üstündağ neden boşandı Ecem özkaya filmler ve tv şovları Mustafa Üstündağ Ecem Özkaya Ahmet Kaan Üstündağ Mustafa Üstündağ sevgilisi Ecem Özkaya Dizileri Ecem Özkaya Boyu Mustafa Üstündağ boşandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce