Onur Buldu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Onur Buldu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Onur Buldu’dan söz edeceğiz.

Onur Buldu Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Ağustos 1982 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Onur Buldu, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Onur Buldu, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır. Onur Buldu, son olarak Güldür Güldür Show adlı programda Bilal Koçyiğit karakterine hayat vermiştir. Onur Buldu, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Onur Buldu’nun eşi İngilizce öğretmeni Duygu Koz’dur.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Onur Buldu 1.70 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Onur Buldu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Onur Buldu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Onur Buldu ile İlgili Aramalar

Google’da Onur Buldu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Onur Buldu kiminle evleniyor? Onur Buldu annesi kimdir? Onur Buldu boyu kaç cm? Onur Buldu Alevi mi?, Onur Atilla Onur Buldu Boyu Uğur Bilgin Onur Buldu Instagram Aziz Aslan Onur Buldu eşi Meltem Yılmazkaya Duygu Koz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.