Gonca Yakut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gonca Yakut kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gonca Yakut’tan söz edeceğiz.

Gonca Yakut Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Aralık 1979 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Gonca Yakut, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Beni Affet dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha sonra ise Yılanların Öcü adlı dizisinde Nesrin karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. Başarılı oyuncu Beni Bırakma adlı dizide Hülya rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Gonca Yakut, Engin Abacı ile dünya evine gitmiştir. Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sevim Seni Bir Kere adlı dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Dr. Berika Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gonca Yakut 1.68 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gonca Yakut, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gonca Yakut halkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Senan Kara Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gonca Yakut ile İlgili Aramalar

Google’da Gonca Yakut ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gonca Yakut hangi dizilerde oynadı? Gonca Yakut kac yasinda? Gonca Yakut kiminle evli?, Gonca Yakut eşi Gonca Yakut oynadığı diziler Gonca Yakut kardeşi Gonca Yakut Beni Affet Gonca Yakut ablası Gonca Yakut Her Yerde Sen Gonca Yakut Kimdir Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Adem Ön (obeyfendimen) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara