Biyografi

Şirin Çetinel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Şirin Çetinel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şirin Çetinel’den söz edeceğiz.

Şirin Çetinel Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Zeynep Şirin Giobbi. 22 Aralık 1977 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Şirin Çetinel, lise eğitimini Arı Koleji’nde tamamlamıştır. Sonrasında ise lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde tamamlamıştır.

Nesrin Çetinel ve Tomris Çetinel çiftinin kızı olarak dünyaya gelen Şirin Çetinel, bu zamana kadar pek çok dizi ve filmde görev almış, tiyatro oyunlarında rol almıştır. Başarılı oyuncu Şirin Çetinel, ilk oyunculuk deneyimini ise Beni Affet adlı dizide Neriman karakterine hayat vererek yaşamıştır.

Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide Nuran rolünde oynayan Şirin Çetinel, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım adlı oyunla 21. Sadri Alışık Ödüllerinde ödül kazanmıştır. 2015’te ise TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan Rafadan Tayfa adlı programda çizgi film seslendirmesinde bulunmuştur.

Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

2019 – Her Yerde Sen
2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Nuran)
2017 – Rafadan Tayfa Dehliz Macerası (Sinema Filmi)
2014 – Beni Affet (Neriman)

Hangi Tiyatro Oyunlarında Oynadı?

  • 1. Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım (Ankara Devlet Tiyatrosu) Oyuncu
  • 2. Haydi Karına Koş (Ankara Devlet Tiyatrosu) Oyuncu
  • 3. Karar Kimin (Adana Devlet Tiyatrosu) Oyuncu
  • 4. Kösem Sultan (Ankara Devlet Tiyatrosu) Reji Asistanı
  • 5. Mikado’nun Çöpleri (Adana Devlet Tiyatrosu) Reji Asistanı
  • 6. Narnia Günlükleri (Ankara Devlet Tiyatrosu) Oyuncu
  • 7. Pazartesi Perşembe (Adana Devlet Tiyatrosu) Oyuncu
  • 8. Radyo-Yu Hümayun (Ankara Devlet Tiyatrosu)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Şirin Çetinel 1.65 cm boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şirin Çetinel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Şirin Çetinel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Şirin Çetinel ile İlgili Aramalar

Google’da Şirin Çetinel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yağmur Sergen Zeynep Şirin Giobbi eşi Zeynep Şirin Giobbi Rafadan Tayfa Nesrin Çetinel Şirin Giobbi Rafadan Tayfa’da kimi seslendiriyor Levent Kol Sevgi Temel Rafadan Tayfa Akın seslendiren

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds