Teknoloji

Google Drive Hizmet Şartları Hatası Çözümü

Google Drive, Dünya’da en çok kullanılan hizmet ağlarından olan ve birçok alanda kolaylık sağlayan bir sistemdir. Uygulamanın kullanılmasında onlarca farklı özellik mevcuttur ve herkes 7/24 bağlantı sağlayabilmektedir. Harika bir yapıda olan bu sistemde bazen sorunlar ile karşılaşarak uzun bir problemin içerisine girebiliyoruz. İşte bu sorunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan ‘’Google Drive Hizmet Şartları Hatası’’ detaylı ve çözülmesi karmaşık bir arızadır. Bu yazımızda hata hakkında çözüm bilgileri sunarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. 

Google Drive Hizmet Şartları Hatasının yaşanılma nedenlerine bakıldığında farklı nedenler görülebilmektedir. Bu nedenler arasında en çok karşımıza çıkan sorun hizmet şartlarını ihlal ederek doğru bir izlenim sağlamamaktır. Eğer ki sunulan politikalara karşı farklı bir işlem gerçekleştirdiyseniz Google bu problemi size yansıtarak sorun olduğundan bahseder. Çözüm olarak ise birkaç adım sayesinde problemden kurtulabiliriz. Bu adımları alt kısımdan inceleyebilir, doğru bir şekilde tamamlayarak hatadan kurtulabilirsiniz.

  • Chrome üzerinden Google hesabınıza giriş yapınız.
  • Burada bulunan Drive alanına giriniz.
  • Sonrasında ‘’Drive Geri Yükleme’’ seçeneğine tıklıyoruz.
  • Burada belirtilen ifadeleri doğru bir şekilde uyguluyoruz.

Bu adımlardan sonra Google Drive Hizmet Şartları Hatasını çözebilirsiniz. Çözümden sonra dosyayı yeniden kullanabilmeniz de mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.