Teknoloji

Provimes Ziyaretçi Panelinin Detaylı İncelenmesi

Provimes yeniçağa uyumlu olarak üretilmiş herhangi bir toplantı veya ziyaretçi giriş çıkışlarını kontrol eden bir çeşit yazılımdır. Provimes üyeliği satın alan şirketler hemen hemen her işlemlerini bu yazılım üzerinden halledebilir, bütün giriş çıkışları kontrol edebilirler.

Provimes üyelikleri belli başlı ana dalları ayrılsa da aslına bakıldığında tüm paketlerde aynı özellikler mevcuttur. Bu özelliklerin artıp azalması durumunda fiyatta da elbette değişiklikler olacaktır. Şirket veya kuruluş kendileri için hangi paketi daha uygun görüyorlarsa ve aylık olarak ihtiyaçları ne ise o şekilde bir seçim yapabilirler ve hem maddiyat hem de zaman tasarrufu sağlayabilirler.

Provimes ziyaretçi paneli ise bu yazılımı satın alan kuruluş tarafından izin verilen insanların yazılımı kullanması veya ziyaret etmesidir.

Ziyaretçi paneli sadece şirketin yetki verdiği kişilere açık olduğundan dolayı şirket üyeleri kimin ziyaretçi olarak siteye giriş yapabileceğini görebilirler. Zaten Provimes çok basit bir ara yüze sahip olduğu için, bu kişilerin ziyaretçi panelini kullanması da oldukça kolay olacaktır.

Ziyaretçi panelinde görülecek şeyler şirketin izin verdiği bilgilerdir. Yani Provimes kullanmak aslına bakıldığında bundan ibarettir.

Provimes üyeliği satın alan kişiler VIP olarak adlandırılan üyelerine diledikleri şekilde kullanım izni verebilirler. Eğer sistemde önceden istenen fakat artık siteyi kullanması istenilmeyen bir kişi varsa, bu kişi yasaklı kişi olarak işaretlenebilir ve Provimes yazılımı o kişinin her yerden bu yazılıma giriş yapmasını engelleyebilir.

Ziyaretçi paneli satın alan kişi tarafından dilendiği gibi yönetilebildiği için, istenen her işlem tek tıkla halledilebilir. Bu nedenle kişilerin bu tip güvenlik önlemleri konusunda asla tereddüte düşmesine gerek yoktur. Güvenlik konusunda oldukça güzel ve büyük uğraşlar sonucunda dizayn edilen Provimes, hiç kimseyi mağdur etmeden güzel bir kullanım yaşatır.

Ziyaretçi Yazılımının Şirketlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Provimes kurucuları oldukça özenli bir şekilde tüm yazılımları yaptıkları ve yükledikleri için genel olarak bu yazılımı kullanan kişiler herhangi bir problemle karşı karşıya kalmazlar.

Ziyaretçi yazılımı konusunda da son derece özenli çalışmalar yapıldığı için giriş çıkışlar sürekli kontrol altında tutulur. Müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Provimes, her geçen gün daha farklı şirketler tarafından kullanılmaya devam edilmektedir.

Şirketlerin bu uygulamayı kullanarak tüm verilerini takip edebilmesi büyük bir olanak sağlamakta ve şirketi olabilecek kötü şeylerden korumaktadır. Yani şirket işlerinde herhangi bir bozukluk varsa direkt sistem üzerinden görülebildiği için olaya hemen müdahale mümkün olur. Bu gibi nedenlerden dolayı da Provimes kullanımı çok rahat ve doğrudur.

Toplantı salonu yazılımı da aynı şekilde ziyaretçi yazılımı gibi son derece özenli bir şekilde hazırlandığından dolayı kişiler bu yazılımı kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamazlar. Provimes’in en çok kullanılan panellerinden olan toplantı salonu paneli, sürekli olarak güncellemeye uğradığından dolayı herhangi bir kasma veya donma sıkıntısı yaşatmaz. O nedenle kişilerin bir tereddüt yaşamasına izin verilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds