Teknoloji

Google Keep Nedir? Nasıl Giriş Yapılır?

Google Keep, Google’ın kullanıcılara sunmuş olduğu not programıdır. Bu program sayesinde kolayca not alabilir. Notlarınızı etkiketleyebilir veya notlarınızı saklayabilirsiniz. Dileyen herkesin ücretsiz kayıt yapabildiği Google Keep hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Not Alın

Google Keep, basit bir not alma servisidir. Web tarayıcıları üzerinden giriş yapılan Google Keep’e ayrıca mobil üzerinden de giriş yapılıyor. Oldukça kullanışlı bir not programı olan Google Keep, iPhone’nun not programı ile karşılaştırıldığında çok daha verimli. En basitinden iPhone’un not programında ‘geri al’ butonu dahi yok. 

Notları Arşivle 

Notlarınızı aldıktan sonra onları arşivleyebilir ya da onları arşivden çıkarabilirsiniz. Arşivleme sayesinde ana ekranda sadece size gerekli olan notları görebilirsiniz. 

Her Yerden Düzenleme Yapabilirsiniz

Google Keep sayesinde aldığınız bir notu mobilden de internet üzerinden de güncelleyebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuz takdirde almış olduğunuz notlar aynı hesaba bağlı herhangi bircihaz üzerinden de kontrol edilebiliyor. 

Etiketleme Yapabilir, Resim Ekleyebilirsiniz

Google Keeps ile sadece not almıyor ayrıca notlarınıza belirli etliketler koyarak onları sınıflandırabiliyorsunuz. Ayrıca yazının rengini değiştirebiliyor ve notunuzu daha etkili yapmak için resim ekleytebiliyorsunuz. Özellikle öğrenciler ve çalışanlar için son derece kullanışlı ve basit bir program olan Google Keep, AppStore ve Play Store’dan da ücretsiz olarak indirilebiliyor. Tek yapmanız gereken Google hesabınızla giriş yapmanız. 

Almış olduğunuz notlarda arama yapmanız da Google Keep ile mümkün. Ayrıca site editörleri için de son derece kullanışlı bir program. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi