Google Play Store İndir

Telefon dünyası hiç hızını kesmeden büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Teknolojinin ilerleyiş hızının son yıllarda ivme kazanması ile birlikte Google Play Store ve Apple Store kendilerini dönüştürmeye başladı. Geçtiğimiz yıllarda yalnızca birkaç klasik oyun ve programlardan ibaret olan bu marketler günümüzde çok çeşitli ve farklı kategorilerde işe yarar yüzlerce uygulama ile dolular. Fakat bunların tamamı ücretsiz değil. Aralarında bazı uygulamalar direkt olarak indirirken ücretli veya bazıları indirdikten sonra iç özelliklerden faydalanmak için ücretli şekilde.

Peki  bu sorunları nasıl aşabiliyoruz? Ücret vermek istemediğimiz oyun yada programlarımı telefonumuza Anroid veya Apple olsun nasıl yükleyebiliriz? İşte bunun için sizlere harika bir haberimiz var. Son günlerde arkasında büyük bir mühendislik ekibinin bulunduğu Türk firma sizler için yeni bir site kurdu. Bu site Google Play Store üzerinde ve Apple Store üzerinde bulunan bütün oyunların tamamını ücretsiz olarak indirmenize olanak sağlıyor. Bunun sebebi ise direkt olarak oyunlara veya uygulamalara bağlı olarak APK’ların site üzerinde bulunması. Eğer bu siteye ulaşarak sizde oyunları ve uygulamaları ücret ödemeden indirmek veya indirdikten sonra içerisinde hiçbir ücret ödemeden direkt olarak tüm kullanımları gerçekleştirmek için Android Uygulamalar sitesine giriş yapabilirsiniz. Site üzerinden yaptığınız bütün işlemler çok basit ve hızlı. Google play store veya App store üzerinden yaptığınız işlemler kadar çabuk süren işlemler ve hiçbir ücret olmaması sizin için oldukça avantajlı.

Eğer siz de İndir Shop üzerinden indirmeler yapmak istiyorsanız veya direkt olarak google play store üzerinden oyun veya uygulamalar indirmek istiyorsanız Google Play İndir tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İndirshop sizler için site üzerinden google playi nasıl indirebileceğinizi anlatan ve indirdiğinizde kurulum için yapmanız gereken işlemleri teker teker anlatıyor. Yapmanız gereken sadece bağlantı üzerine tıklayarak size gösterilen işlemleri takip etmek.

İndir Shop sizler için telefonlarınızda bulunması gereken tüm uygulamalar ve oyunlar üzerine çalışan yerli bir Türk şirketi. Sizlerde hem yerli hem milli olan bu projeden faydalanmak ve ücretli olan herşeye ücretsiz sahip olmak için ilgili linklere tıklayabilirsiniz.

Google Play İndir

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

One thought on “Google Play Store İndir

  • Şubat 25, 2021 tarihinde, saat 18:30
    Permalink

    Play store indirmek istiyorum

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.