Zeynep Özder Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim? Oynadığı Diziler?

Zeynep Özder kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Özder’den söz edeceğiz.

Zeynep Özder Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Zeynep Özder Birde’dir. 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen Zeynep Özder, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Payitaht: Abdülhamid, 4N1K ve Benim Adım Melek gibi çeşitli dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başlayan Zeynep Özder, Mehmet Bilal ile dünya evine girmiştir. Başarılı oyuncu Zeynep Özder, halen oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Zeynep Özder 1.70 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Özder, oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Zeynep Özder hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Zeynep Özder ile İlgili Aramalar

Google’da Zeynep Özder ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Zeynep ozder Instagram Rabia Soytürk Mehmet Bilal Zeynep Özder Zeynep Özder Boyu Pelin Körmükçü Zeynep Özder oynadığı diziler Zeynep Özkaya, zeynep özder aslen nereli, zeynep özder boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.