Biyografi

Gözde Erdem Kimdir? Nereli ve kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Gözde Erdem kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gözde Erdem’den söz edeceğiz.

Gözde Erdem Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında Niğde’de dünyaya gelen Gözde Erdem, dizi-film oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerini Craft oyunculuk atölyesinde tammalayan Gözde Erdem, bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Gözde Erdem aynı zamanda Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ”Esaret” adlı dizide devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gözde Erdem 1.70 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Gözde Erdem, oyunculuk çalışmalarına Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Esaret adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gözde Erdem hakkında merak edilen evli mi bekar mı, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Gözde Erdem, erişim tarihi: 10 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi