Gün Koper Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gün Koper kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gün Koper’den söz edeceğiz.

Gün Koper Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Temmuz 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gün Koper, lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Aktif oyunculuk kariyerine 2011 yılında adım atan Gün Koper, ilk olarak Aşk ve Devrim adlı sinema filminde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Sonrasında ise İftarlık Gazoz, Ağustos Böcekleri, Karıncalar, Bir Ses Böler Geceyi ve Öyle Bir Geçer Zman ki adlı dizi ve filmlerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Gün Koper, özellikle Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide canlandırdığı Osman karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Gün Koper, 2016 senesinde opera ve bale sanatçısı Melike Manav ile evlenmiştir. Başarılı oyuncu Gün Koper, son olarak Hekimoğlu adlı dizide İlker karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gün Koper 1.86 cm boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gün Koper, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gün Koper hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gün Koper ile İlgili Aramalar

Google’da Gün Koper ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melike Manav Gün Koper Hekimoğlu Macit Koper Gün Koper boşandı Berrin Koper Gün Koper Sadakatsiz Gün Koper Melike Manav Gün Koper evlendi, gün koper aslen nereli, gün koper boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.